Çocuğunuzu Hayata En Doğru Şekilde Hazırlayın

Çocukların karakterleri 0-6 yaş arasında oluşur. Kalıtımsal olarak anne ve babadan geçen genetik özellikler dikkate alınarak hazırladığında gelişim programları  ile çocuğun gelişim sürecinde en doğru karakteri oturtmasını sağlar. 
Çocuğunuz ile nasıl ilgilenmeniz gerektiğini bilin, 
Onunla en doğru şekilde ilgilenin. 

ÇOCUĞUNUZ İÇİN KAZANIMLAR 

 

YETENEK TESPİTİ

Her yıl binlerce ebeveyn çocuklarının neye yeteneği olduğunu anlayabilmek için yeni şeyler deniyor. Bu para ve zaman kaybının önüne geçmek için genetik olarak çocuğun neye yatkın olduğunu belirleyip doğru yönlendirilmesi çok önemlidir. Bu sayede okul ve iş hayatlarında daha başarılı olabilirler.

ÇOCUK EĞİTİM PLANI

İnsan karakteri 0-6 yaş arasında gelişir. Bu yaş aralığında çocuklar karakterlerini bulur ve hayatları boyunca üzerlerinde taşır. İyi bir karakter gelişimi için anne ve babadan geçen genetik özellikler ile çocuğunuzla nasıl ilgilenmeniz gerektiğini planlarız. Çocuğunuz ile en doğru şekilde ilgilenmeniz için bir rehberiniz olur.

SOSYAL GELİŞİM DESTEK PLANI

Erken yaşlarda fark edilmeyen basit duygu durum bozuklukları erken önlenmez ise geçici durumdan patolojik durumlara dönüşebilir. Çocuğunuzun taşıdığı kalıtımsal özellikleri inceleyerek riskleri belirlendiğinde istenmeyen durumların erkenden önüne geçilir. Çocuğunuzun sosyal ve güçlü bir karakter oluşturması sağlanır.